Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Foto: Pri nehode pred Dolnými Salibami zahynula osoba, zasahovali aj leteckí záchranári
BRATISLAVA 25. mája (WebNoviny.sk) - Leteckí záchranári z Nitry v piatok krátko popoludní zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala pred obcou Dolné Saliby v okrese Galanta. Jedna osoba zraneniam podľahla.

Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková, po nehode skončilo osobné motorové vozidlo prevrátené mimo vozovky.

Odporúčame:
Foto: Vodič Fabie zišiel medzi Prešovom a časťou Cemjata z cesty a narazil do stromu

Na mieste sa nachádzali traja zranení, z toho jedna pasažierka ťažko. Jedna osoba zraneniam na mieste podľahla. Po pristátí záchranárskeho vrtuľníka v blízkosti miesta nehody si posádka leteckých záchranárov prevzala najťažšie zranené, 17-ročné dievča, ktoré malo poranené viaceré časti tela.

Po ošetrení záchranári dievča preložili na palubu vrtuľníka a v stabilizovanom stave ho previezli na Kliniku anestéziológie a intenzívnej medicíny Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch.

Viac k témam: leteckí záchranári, Polícia SR, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Pri nehode pred Dolnými Salibami zahynula osoba, zasahovali aj leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia