Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hokej

Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady
BRATISLAVA 12. júla (WebNoviny.sk) - Deväť slovenských hokejových klubov splnilo podmienky na udelenie licencie pre štart v najvyššej domácej súťaži v sezóne 2018/2019. Referuje o tom štvrtkové vydanie denník Šport s tým, že mimo je zatiaľ Žilina.

Odporúčame:
Hokejový klub MsHK Žilina požiadal o licenciu, štart v Tipsport lige je napriek tomu otázny

"Jeden klub musí do budúceho štvrtka, kedy opäť zasadá predstavenstvo spoločnosti Pro-Hokej, doplniť ďalšie podklady," povedal pre Šport šéf TL Richard Lintner. Do hry teraz vstúpi výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), ktorý by mal na základe odporúčacieho dokumentu potvrdiť stanovisko Pro-Hokeja.

Kluby mali potrebné dokumenty doručiť do konca júna, Žilinčania dostali odklad na jeden týždeň. Ako informuje Šport, viacerí hráči sa ozvali, že nemajú vyrovnané všetky záväzky zo strany klubu spod Dubňa. Nové vedenie MsHK Žilina však nechce uznať ich nároky.

Viac k témam: hokej, MsHK Žilina, Pro-Hokej, Richard Lintner, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk - Deväť slovenských klubov dostalo zelenú na štart v Tipsport lige, Žilinčania musia doplniť podklady © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia