Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hudba

Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa, randí s hráčom amerického futbalu
BRATISLAVA 9. augusta (WebNoviny.sk) - Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa. Je ním 26-ročný hráč amerického futbalu DeAndre Hopkins z tímu Houston Texans.

Dvadsaťosemročná rodáčka zo Sydney vzťah so športovcom potvrdila počas rozhovoru v rozhlasovej stanici Y 100 Miami.

Odporúčame:
Rapperovi ukradli počas turné šperky za dva milióny eur, zlodej oklamal personál hotela

Tam sa jej spýtali, či má radšej futbalový tím Miami Dolphins alebo spomínaný Houston Texans. Keď odpovedala, že tím z Texasu, dostala otázku, či vie, prečo sa jej na to spýtali. Ona so smiechom odvetila, že áno a následne dodala: "Áno, sme vo vzťahu."Iggy Azalea, ** vlastným menom Amethyst Amelia Kelly, sa ako šestnásťročná presťahovala zo Sydney do USA, kde sa chcela presadiť v hudobnom priemysle. Po prvý raz na seba upozornila virálnymi videoklipmi, ktoré zverejnila prostredníctvom YouTube. Následne v roku 2012 vydala EP nahrávku Glory.

V rovnakom roku sa začala venovať aj modelingu, pričom bola napríklad tvárou značky Levi's. Debutový album The New Classic vydala v apríli 2014 a v novembri toho istého roka ponúkla aj jeho reedíciu s názvom Reclassified. Ako herečka sa predstavila v akčnej snímke Rýchlo a zbesilo 7 (2015).Viac k témam: Iggy Azalea, rap
Zdroj: Webnoviny.sk - Austrálska rapperka Iggy Azalea má nového priateľa, randí s hráčom amerického futbalu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia