Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Ostatné športy

Richard Varga pre zranenie nedokončil dobre rozbehnuté preteky na ME v triatlone v Glasgowe
GLASGOW 10. augusta (WebNoviny.sk) - Slovenský reprezentant Richard Varga nedokončil preteky na majstrovstvách Európy 2018 v triatlone v škótskom Glasgowe.

Odporúčame:
Rehák Štefečeková a Varga si v mixe trapistov na európskom šampionáte vystrieľali striebro

Pre zranenie odstúpil na konci prvého kola behu (cca v 3. km), keď figuroval na priebežnom 4. mieste. Zaradil sa k ďalším ôsmim triatlonistom, ktorí odstúpili predčasne z pretekov na kontinentálnom šampionáte.

Majstrom Európy sa stal Pierre Le Corre z Francúzska výkonom 1:47:17 h. Striebornú medailu získal Španiel Fernando Alarza, tretí skončil Belgičan Marten van Riel za 1:47,40.Majstrovstvá Európy v triatlone

  • piatok
Muži (1,5 km plávanie / 40 km cyklistika / 10 km beh): 1. Pierre Le Corre (Fr.) 1:47,17 h, 2. Fernando Alarza (Šp.) 1:47,28, 3. Marten van Riel (Belg.) 1:47,40, ... Richard Varga (SR) nedokončilViac k témam: Richard Varga
Zdroj: Webnoviny.sk - Richard Varga pre zranenie nedokončil dobre rozbehnuté preteky na ME v triatlone v Glasgowe © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia