Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

ŠKODA Challenge: spoznajte najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka
BRATISLAVA 20. novembra 2018 (WBN/PR)  • Do slovenského kola 9. ročníka ŠKODA Challenge sa zapojilo 162 súťažiacich


  • Víťazi 6 kategórií národného kola ŠKODA Challenge postupujú do medzinárodného finále


  • 10 úspešných rokov školiaceho strediska ŠKODA AUTO Slovensko v Nitre: už viac ako 17000 preškolených pracovníkov
Do 9. ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge 2018 sa zapojilo 162 pracovníkov z celej servisnej a predajnej siete ŠKODA na Slovensku. V národnom finále sme spoznali najlepších servisných pracovníkov a top predajcu.  Víťazi 6 kategórií si zároveň vybojovali postup do medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční budúci rok v chorvátskom Šibeniku.

"O priazni zákazníkov k značke rozhoduje mnoho faktorov, z ktorých kvalita a komplexnosť služieb patria medzi tie rozhodujúce. Súťaž ŠKODA Challenge motivuje zamestnancov autorizovaných servisov, aby rozvíjali svoje  zručnosti a vedomosti a tým zvyšovali spokojnosť zákazníkov so značkou ŠKODA. Súťaž je veľmi náročná a komplexná a od súťažiacich vyžaduje vysoké nasadenie a kvalitné výkony," približuje Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Do národného kola 9. ročníka súťaže ŠKODA Challenge sa z autorizovanej siete ŠKODA na Slovensku zapojilo 162 servisných pracovníkov a predajcov. Súťažili v 6 kategóriách: Servisný technik, Diagnostický technik, Servisný poradca, Vedúci náhradných dielov, Lakovač a Predajca nových vozidiel. Najskôr absolvovali on-line korešpondenčné kolo. Šesť najúspešnejších súťažiacich z každej kategórie postúpilo do slovenského finále, ktoré sa už druhý raz uskutočnilo spolu s českým v Mladej Boleslavi. Víťazi boli ocenení začiatkom novembra na slávnostnom galavečere v Prahe.

Kto je teda najlepším slovenským servisným pracovníkom a predajcom v roku 2018? V kategórii Servisný technik víťazstvo z predošlého ročníka obhájil Gabriel Kormúth (AUTOCOMODEX TRNAVA). Rovnako aj v kategórii Diagnostický technik svoj vlaňajší triumf aj v tomto roku zopakoval Jaroslav Kaprálik (IMPA Dolný Kubín), podobne ako Andrej Šimko (RM JET), ktorý sa stal najlepším Servisným poradcom. Kategóriu Vedúci náhradných dielcov ovládol Rastislav Petkáč (IMPA Bratislava) a v kategórii Lakovač zvíťazil Branislav Zágora (ALD MOBIL SL). Prvé miesto v kategórii Predajca nových vozidiel získal Ján Vasiľ (Todos Košice), ktorý si tak pripomenul svoje víťazstvo spred dvoch rokov.

Víťazi národného kola budú reprezentovať Slovensko v medzinárodnom finále ŠKODA Challenge v júni 2019 v chorvátskom Šibeniku. Vo vyvrcholení súťaže sa Slováci vďaka svojej bojovnosti a profesionalite pravidelne umiestňujú na popredných priečkach. "Víťazom želám veľa úspechov v medzinárodnom finále a verím, že vďaka ich kvalitám opätovne potvrdíme svoje našu dlhodobú pozíciu medzi najlepšími servisnými a predajnými pracovníkmi na svete," hovorí Ing. Marek Růžička.

ŠKODA Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa môžu zapojiť všetci servisní technici, poradcovia, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu a predaja. Hlavnou ideou tohto podujatia je nájsť najlepších pracovníkov servisu aj predaja na celosvetovej úrovni. Súťaž pomáha značke ŠKODA zvyšovať štandardy kvality poskytovaných služieb, ako aj stimulovať ďalší progres vo vedomostnej a praktickej úrovni zamestnancov.

Kvalitu predajných a popredajných služieb autorizovaných partnerov ŠKODA v technických aj netechnických činnostiach pomáha úspešne zvyšovať vlastné školiace stredisko spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, ktoré sa nachádza v Nitre. Za desať rokov jeho pôsobenia experti strediska, ktorí prešli dôkladným vzdelávaním a tréningom v Mladej Boleslavi, preškolili už viac ako 17 000 pracovníkov servisnej a predajnej siete na Slovensku.

Výsledky slovenského finále ŠKODA Challenge 2018Servisný technik 
1. miestoGabriel  KormúthAUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.Trnava
2. miestoDominik  VyrúbalKARIREAL SLOVAKIA, a.s.Bratislava
3. miestoRudolf  TisoňAUTOCENTRUM BYSTRIANSKY, spol. s r.o.Lučenec
Diagnostický technik 
1. miestoJaroslav KaprálikIMPA Dolný Kubín, s.r.o.Dolný Kubín
2. miestoPeter KvasňovskyIMPA Bratislava, a.s.Bratislava
3. miestoMiroslav  LietavecIMPA Liptovský Mikuláš, s.r.o.Liptovský Mikuláš
Servisný poradca 
1. miestoAndrej  ŠimkoRM JET, spol. s r.o.Trnava
2. miestoMichal  PilátŠ - AUTOSERVIS Bardejov, s.r.oBardejov
3. miestoMartin NiňajTodos Ružomberok s. r. o.Ružomberok
Vedúci náhradných dielcov 
1. miestoRastislav PetkáčIMPA Bratislava, a.s.Bratislava
2. miestoJozef  CharvátPorsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.Bratislava
3. miestoIvan  DianovskýAUTONOVA, s.r.o.Poprad
Lakovač 
1. miestoBranislav ZágoraALD MOBIL SL, s.r.o.Stará Ľubovňa
2. miestoRadovan KaliankoTodos Žilina s.r.o.Žilina
3. miestoPeter ChudýPRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS s.r.o.Trenčín
Predajca nových vozidiel 
1. miestoJán  VasiľTodos Košice s.r.o.Košice
2. miestoBranislav SüčEUROMOTOR, spol. s r.o.Banská Bystrica
3. miestoPatrik VíglaskýEUROMOTOR, spol. s r.o.Banská Bystrica


 

Viac k témam: ŠKODA AUTO, ŠKODA AUTO Slovensko, ŠKODA Challenge
Zdroj: Webnoviny.sk - ŠKODA Challenge: spoznajte najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia