Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Fico chce pretaviť vynikajúce výsledky krajiny do dobrého výsledku Smeru-SD vo voľbách
BRATISLAVA 11. júna (WebNoviny.sk) - Predseda Smeru-SD Robert Fico venuje tento týždeň stretnutiam v regiónoch.

"Osobný kontakt, debata a potom podanie rúk boli pre mňa nielen v osobných vzťahoch, ale aj v politike vždy kľúčové. Vnútrostranícku diskusiu, a to na každej úrovni, som v pondelok odštartoval v Trnave a Nitre," uviedol Fico na svojom profile na sociálnej sieti Facebook.

Otvorené a podnetné debatyPodľa jeho slov je hlavnou témou stretnutí, ako pretaviť vynikajúce výsledky krajiny do dobrého výsledku strany Smer-SD vo voľbách tak, aby sociálna demokracia na Slovensku nedopadla ako v Česku. V utorok očakáva otvorenú a podnetnú debatu v Žiline a Trenčíne. "Úprimne sa na vás teším v každom krajskom meste," dodal Fico.

Predseda strany Smer-SD Robert Fico v piatok vystúpil na verejnosti prvýkrát od májových eurovolieb. Ako uviedol na vyhlásení pred centrálou strany Smer-SD, bol na otvorení výstavy v Mostare v Bosne a Hercegovine s ministerkou kultúry Ľubicou Laššákovou a chodil po Slovensku.

Dianie v strane Smer-SDNa tému diania v strane Smer-SD uviedol, že chce potiahnuť stranu ako jej predseda do parlamentných volieb v budúcom roku. Fico sa nechcel vyjadriť k vyhláseniam niektorých jeho straníckych kolegov, na zmenu vo vedení strany nevidí dôvod.

Predseda Smeru napriek tomu pripustil vnútrostranícku diskusiu, ale bez mediálnych odkazov či komentárov. "Naozaj vedieme v strane diskusiu, pretože by sme neradi skončili ako českí sociálni demokrati, ktorí išli do volieb s výbornými výsledkami krajiny a aj napriek tomu neuspeli. Spúšťam vnútrostranícku diskusiu, pričom sa budeme rozprávať s okresnými, krajskými a inými štruktúrami o našej politike," povedal Fico.

Niektoré okresné štruktúry strany po posledných eurovoľbách, v ktorých Smer prvýkrát po dlhých rokoch nevyhral, poslali vedeniu list. V ňom žiadali odchod Fica a aj Roberta Kaliňáka z ich súčasných postov.

Viac k témam: predseda strany Smer-SD, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico chce pretaviť vynikajúce výsledky krajiny do dobrého výsledku Smeru-SD vo voľbách © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia