Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hudba

Foto: Prvý deň festivalu Pohoda 2019 priniesol pestrý program
11.7.2019 (Webnoviny.sk) - Na trenčianskom letisku sa vo štvrtok začal 23. ročník multižánrového festivalu Pohoda, ktorý potrvá do nedele.

Brány areálu, pred ktorými už tradične čakalo množstvo návštevníkov a návštevníčok, sa otvorili o 14:00. Ľudí na letisku privítalo slnečné letné počasie.

Po vynovenom areáli premáva festivalový vláčik, stoja umelecké inštalácie, minaret, či najvyššia stavba, ktorou je 32-metrové ruské kolo. Program odštartoval o 17:45 Symfonický orchester Slovenského rozhlasu na Sporka stagei, kde sa predstavili aj Para, Luvver a Vitalic Live.

Orange stage ponúkol v prvý deň dva koncerty, a to The Plastic people of The Universe a Filharmonie Brno: Co znamená vésti koně a projekt Bolo nás jedenásť. Na hlavnom pódiu sa o 19:00 predstavili Lola Marsh, o 21:30 kapela The 1975 a desať minút po polnoci vystúpi rapper Skepta.

V piatok už budú otvorené všetky pódiá, ktoré okrem hudobného programu prinesú diskusie, workshopy alebo prednášky zamerané na vedu, zdravie, kultúru, film, literatúru či spoločnosť. Pripravený je aj bohatý program pre deti.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Festival Pohoda 2019

Viac k témam: Pohoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Na letisku v Trenčíne sa začal 23. ročník festivalu Pohoda © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia