Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Foto: Strechy domov v Maduniciach pohltili plamene, požiar zrejme vznikol pri pálení alkoholu
6.8.2019 (Webnoviny.sk) - Zrejme pri pálení alkoholu vznikol v pondelok požiar v Maduniciach v okrese Hlohovec. Plamene zachvátili strechy domov. Polícia požiar vyšetruje ako prečin všeobecného ohrozenia.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, podľa prvotných informácií podozrivý muž varil v prístavbe rodinnému domu marhuľový kvas.

Kotol, pod ktorým horel oheň, nechal bez dozoru a za ten čas pravdepodobne v dolnej časti vypadla rúra ústiaca do komína. Požiar, ktorý vznikol, sa rozšíril na strop a strechu prístavby a následne aj na susedný obývaný dom.

Oheň našťastie uhasili včas a nepoškodil ďalšie domy. Trestná sadzba za tento prečin je dva roky až päť rokov. Okolnosti súvisiace s nelegálnou výrobou alkoholu preveruje finančná správa.

Viac k témam: domáce pálenie, hasiči, pálenie alkoholu z ovocia, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Strechy domov v Maduniciach pohltili plamene, požiar zrejme vznikol pri pálení alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia