Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Foto: Chodec neprežil zrážku s osobným autom, v krvi mal takmer tri promile alkoholu
20.9.2019 (Webnoviny.sk) - Smrťou chodca sa skončila dopravná nehoda v stredu 18. septembra podvečer na ulici Kapitána Nálepku v Banskej Bystrici.

Ako informuje banskobystrické Krajské riaditeľstvo Policajného zboru na sociálnej sieti Facebook, 65-ročného muža zrazilo osobné auto, keď prechádzal cez cestu mimo vyznačený priechod pre chodcov.

Z miesta nehody ho v kritickom stave previezli do nemocnice, kde však zraneniam podľahol. Do vyšetrovania dopravnej nehody prizvali znalcov z odboru dopravy, ako aj súdneho lekárstva.

Presné okolnosti dopravnej nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania. „Dnes už však vieme povedať, že chodec bol pod vplyvom alkoholu,“ uvádza polícia a konkretizuje, že pri pitve u neho zistili 2,75 promile alkoholu v krvi.

Viac k témam: opitý muž, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Chodec neprežil zrážku s osobným autom, v krvi mal takmer tri promile alkoholu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia