Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Vodičov v Bratislave čakajú zmeny na Prístavnom moste, uzatvoria diaľničnú vetvu
24.2.2021 (Webnoviny.sk) - Vodičov v Bratislave čakajú od najbližšieho víkendu zmeny v organizácii dopravy na Prístavnom moste. Dôvodom je výstavba obchvatu mesta. Informuje o tom konzorcium D4R7 Construction na svojej webovej stránke. „Tento víkend príde v súvislosti s výstavbou obchvatu Bratislavy D4R7 k ďalšej zmene organizácie dopravy v križovatke Prievoz," upozorňuje zhotoviteľ.

V noci z piatka 26. februára na sobotu 27. februára uzatvorenia diaľničnú vetvu v smere od Trnavy na ulicu Prístavná a Slovnaftská. „Táto vetva bude uzatvorená do 30. júna 2021. Obchádzková trasa bude viesť po ulici Gagarinova," spresnil zhotoviteľ. Zároveň zo soboty 27. februára na nedeľu 28. februára bude otvorená zjazdová vetva D1 v smere od Petržalky na ulicu Slovnaftská.

Viac k témam: D4R7, dopravné obmedzenia, Prístavný most
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodičov v Bratislave čakajú zmeny na Prístavnom moste, uzatvoria diaľničnú vetvu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia