Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Ekonomika

Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch
26.4.2022 (Webnoviny.sk) - Poistenci a poberatelia dôchodkových dávok, ktorí pracujú alebo pracovali v Česku a na Slovensku, budú mať opäť príležitosť prediskutovať si svoje dôchodkové záležitosti na jednom mieste. Vo štvrtok 28. apríla sa v priestoroch pobočky Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici uskutoční slovensko-český poradenský deň o dôchodkoch. Poisťovňa o tom informovala v tlačovej správe.

Vzhľadom na záujem poistencov a po dohode s Českou správou sociálneho zabezpečenia to bude spoločný slovensko-český poradenský deň. Odborníci pre oblasť dôchodkového poistenia z oboch krajín budú vo štvrtok v pobočke Sociálnej poisťovne v Banskej Bystrici pripravení poistencom odpovedať na ich otázky a pomôžu im pri riešení dôchodkových záležitostí.

Viac k témam: Dôchodky
Zdroj: Webnoviny.sk - Sociálna poisťovňa organizuje slovensko-český poradenský deň, ľudia sa dozvedia viac o dôchodkoch © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia