Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Dôchodca sa utopil, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto)
29.6.2022 (Webnoviny.sk) - Na vodnej ploche v katastri obce Dolná Streda v okrese Galanta sa v utorok podvečer utopil 66-ročný muž. Jeho telo si všimol na hladine svedok, ktorý privolal policajtov. Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, privolaní záchranári a aj obhliadajúci lekár skonštatovali už len úmrtie.

Svedok udalosti policajtom povedal, že skupina mužov neďaleko popíjala, jeden z nich sa rozhodol osviežiť. O pár minút na to už videl na hladine vody nehybne ležať jeho telo a rozbehol sa mu na pomoc. Zavolal na číslo 158 a potom utekal pre pomoc.

Policajti preverili všetky informácie a vzhľadom k tomu, že k úmrtiu došlo bez cudzieho zavinenia, nie je dôvod, aby polícia ďalej viedla vo veci policajné vyšetrovanie. Polícia v tejto súvislosti pripomína, že pri topení osoby zohráva vo veľkej miere úlohu aj alkohol v organizme, prípadne ochorenia ako epilepsia, cukrovka, hypertenzia a iné.

Viac k témam: Utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Dôchodca sa utopil, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia