Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Počet opitých cyklistov v Trnavskom kraji vzrástol, polícia musela riešiť množstvo prípadov
29.7.2022 (Webnoviny.sk) - Na cestách Trnavského kraja prichytili v uplynulom týždni policajti počas kontrol 23 cyklistov pod vplyvom alkoholu, čo je o 11 viac ako týždeň predtým.

Podgurážení cyklisti na cestáchAko informuje na sociálnej sieti trnavská krajská polícia, policajti v rámci 4 205 vykonaných dychových skúšok odhalili aj 16 vodičov motorových vozidiel pod vplyvom alkoholu.

Viac ako jedno promile alkoholu v dychu namerali piatim vodičom, ktorí sa tým dopustili prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Alkohol za volantomPolicajti na cestách zaevidovali 43 škodových udalostí a 24 dopravných nehôd, čo je o šesť viac ako v predchádzajúcom týždni.

Počas uplynulého týždňa prišla o život jedna osoba, tri osoby sa zranili ťažko a osem osôb utrpelo ľahké zranenia. Zranenia celkovo utrpelo o päť osôb viac ako v týždni predtým. Pri jednej dopravnej nehode asistoval alkohol.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Alkohol za volantom, Cyklista, Opitý cyklista
Zdroj: Webnoviny.sk - Počet opitých cyklistov v Trnavskom kraji vzrástol, polícia musela riešiť množstvo prípadov © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia