Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

S požiarom hotela v Piešťanoch bojovalo viac ako 20 hasičov, škody presiahli 200-tisíc eur (video)
7.10.2023 (SITA.sk) -


  • aktualizované 7. októbra 18:43
Požiar hotela Pavla v Piešťanoch hasilo v sobotu popoludní viac ako dvadsať príslušníkov Hasičského a záchranného zboru z Piešťan, Hlohovca, Trnavy a Topoľčian s desiatimi kusmi hasičskej techniky.

Nikto sa nezranilAsistovali im aj dobrovoľní hasiči zo susedných obcí Moravany nad Váhom a Drahovce. V priestoroch hotela sa podľa Bianky Královičovej z Prezídia Hasičského a záchranného zboru v čase ohlásenia požiaru nachádzalo deväť osôb a jeden pes, nikto sa nezranil.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Požiarom bolo zasiahnuté štvrté, podkrovné podlažie hotela. „Požiar sa hasičom podarilo lokalizovať približne o 17:00. Hasiči súbežne rozoberajú strešnú konštrukciu s cieľom vyhľadávania a dohášania skrytých ohnísk požiaru. Prácu im komplikuje silné zadymenie,“ informovala ďalej Královičová.

Škody v hodnote viac ako 200-tisícNa miesto bola privolaná expertízna skupina z Požiarnotechnického a expertízneho ústavu MV SR. Ako informovala trnavská polícia, škody na objekte boli predbežne odhadnuté na viac ako 200-tisíc eur.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Vzhľadom na výšku spôsobenej škody si udalosť prevzal piešťanský vyšetrovateľ. Podľa prvých informácií polície vznikol požiar v priestoroch fínskej sauny.

Viac k témam: Hasiči, Požiar
Zdroj: SITA.sk - S požiarom hotela v Piešťanoch bojovalo viac ako 20 hasičov, škody presiahli 200-tisíc eur (video) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia