Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Policajti obvinili z drogovej trestnej činnosti dve mladé ženy, hrozí im až 15 rokov väzenia (foto)
30.10.2023 (SITA.sk) - Policajti obvinili z drogovej trestnej činnosti dve mladé ženy, ktoré predávali drogy v Trnave a Hlohovci.

Návrh na väzobné stíhanieKrajský vyšetrovateľ pre obavy, že by v trestnej činnosti mohli ďalej pokračovať, podal návrh na ich väzobné stíhanie. Sudca preskúmal dôvody a rozhodol o ich väzbe. Za prechovávanie a predaj drog im hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Ako informovala trnavská polícia, v Trnave zadržali policajti 26-ročnú ženu na sídlisku Linčianska. Vyšetrovateľ ju obvinil na základe dôkazov, ktoré získal najmä od osôb, ktoré si od nej drogy kupovali. V ponuke mala prevažne metamfetamín a marihuanu, ktoré predávala v Trnave a okolí.

Dílerka v HlohovciZa prechovávanie a predaj drog skončila v policajnej cele aj 33-ročná žena z Hlohovca. Policajti jej pri domovej prehliadke zaistili plastové vrecká a zatavené injekčné striekačky s bielou kryštalickou látkou.

Expertíza potvrdila, že ide o metamfetamín, známejší pod názvom pervitín. Predávala ho v meste Hlohovec a jeho okolí najmenej šiestim ďalším osobám.

Viac k témam: Drogová trestná činnosť, Drogoví díleri, Drogy, Obvinenie, trest odňatia slobody, trnavská polícia, Väzobné stíhanie, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk - Policajti obvinili z drogovej trestnej činnosti dve mladé ženy, hrozí im až 15 rokov väzenia (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia