Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Útok v Šali: Muž vytiahol nôž na rodičov aj brata, potom vyskočil z okna a sám prišiel o život
27.11.2023 (SITA.sk) -


  • aktualizované 27. novembra 9:05
Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky vyslalo na základe hovoru na tiesňovú linku tri ambulancie do bytového domu v Šali, kde mali nahlásených po násilnom útoku päť zranených osôb.

Dve osoby skončili v nemocniciPo príchode na miesto začali vykonávať resuscitáciu. V prípade troch osôb konštatovali záchranári smrť, dve ďalšie osoby boli po prvotnom ošetrení transportované do nemocníc s poranením hrudníka.

Informovalo o tom v pondelok ráno Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky na sociálnej sieti.

Zraneniam podľahol aj bratPolícia potvrdila, že o 05:26 prijala oznámenie o tragickej udalosti v Šali - Veči, viac informácií o nej však zatiaľ neposkytne.

„Momentálne na mieste prebieha obhliadka miesta činu a vykonávajú sa neodkladné a neopakovateľné procesné úkony, preto nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie," uviedla nitrianska polícia.

Podľa informácií TV JOJ záchranárov zavolala zranená žena, ktorá bola tiež dobodaná v byte. Útočník (23) nožom zaútočil na svoju mamu a otca, no tí sú podľa televízie mimo ohrozenia života. Zaútočil aj na svojho 17-ročného brata, ktorý zraneniam podľahol.

Útočník po krvavom útoku vyskočil z okna a sám prišiel o život.

Viac k témam: Krimi
Zdroj: SITA.sk - Útok v Šali: Muž vytiahol nôž na rodičov aj brata, potom vyskočil z okna a sám prišiel o život © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia