Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Hudba

Bruno Mars ovládol nominácie na American Music Awards, cenu môžu získať aj autori hitu Despacito
NEW YORK 12. októbra (WebNoviny.sk) - Americký spevák a hudobník Bruno Mars ovládol tohtoročné nominácie na American Music Awards. Rodák z Honolulu získal dovedna osem nominácií a to v kategóriách Interpret roka, Videoklip roka, Najobľúbenejší album - pop/rock, Najobľúbenejší interpret - pop/rock, Najobľúbenejší interpret - soul/r'n'b, Najobľúbenejší album - soul/r'n'b, Najobľúbenejšia skladba - soul/r'n'b a Najobľúbenejší interpret - adult contemporary.

O tri nominácie menej získali formácia The Chainsmokers, rapperi Drake a Kendrick Lamar a speváci Ed Sheeran a The Weeknd. Všetci menovaní sa pritom rovnako ako Bruno Mars uchádzajú aj o hlavnú cenu pre Interpreta roka. Štyri nominácie získali Justin Bieber, Daddy Yankee a Luis Fonsi, ktorí spolupracovali na letnom hite Despacito.

Udeľovanie American Music Awards sa uskutoční 19. novembra v losangeleskom Microsoft Theater.

Informácie pochádzajú z agentúry AP a webstránky www.billboard.com.

Viac k témam: American Music Awards, Bruno Mars, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk -
style="text-decoration: underline">Bruno Mars ovládol nominácie na American Music Awards, cenu môžu získať aj autori hitu Despacito
© SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia