Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaMagazín

12. november 2013

Filmový večer sľubuje divácke lahôdky!

Milovníci strieborného plátna sa majú na čo tešiť. Občianske združenie Publikum.sk ponúkne v spolupráci s Kinom Úsmev v Hlohovci tri vynikajúce snímky.

Filmový večer sľubuje divácke lahôdky!

Občianske združenie Publikum.sk, ktoré v Trnave organizuje obľúbené podujatia NOCvKINE, prináša do Hlohovca v spolupráci s Kinom Úsmev špeciálny Filmový večer. Za spoločné vstupné 4 Eurá si budú môcť diváci v príjemnej atmosfére pozrieť tri vynikajúce snímky. Dve z nich dokonca neboli uvedené v našich kinách.

Podujatie Filmový večer v kine Úsmev sa uskutoční 15. novembra. Podrobnosti nájdete aj na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1377279349181903/

Program:

19:00
GENERÁCIA X

(komediálna dráma, 108 min, 2005, r. Arie Posin, USA / Nemecko)

Čierna komédia o živote v typickom americkom satelitnom mestečku. Každý sa stará len sám o seba a o nič iné sa nezaujíma. Príbeh sa začína v okamihu, keď Dean Stiffle (Jamie Bell) nájde mŕtve telo svojho priateľa Troya. Vie, že nemá zmysel nikomu nič hovoriť, pretože by to beztak nikoho nezaujímalo. Čoskoro sa však ukáže, že Troy zobral peniaze miestnym drogovým dílerom a tí sú presvedčení, že Dean vie, kde sú ukryté. Ak im skrýšu neukáže, zabijú jeho mladšieho brata, ktorého uniesli. Pomýlili si však dieťa...

21:00
HAČIKÓ – PRÍBEH PSA

(dráma, 89 min, 2009, r. Lasse Hallström, USA/Veľká británia)

Dojemný príbeh o neuveriteľnom spojení medzi univerzitným profesorom a opusteným psom dostane nejedného diváka. Túlavý pes Hačikó sprevádza svojho nového pána každé ráno na stanicu, kde sa poobede vracia, aby ho privítal. Parker Wilson (Richard Gere) však jedného dňa nečakane zomrie. Verný Hačikó však bude svojho pána čakať deväť rokov, deň čo deň, na rovnakom mieste.

22:40
MR. BROOKS

(krimi dráma, 120 min, 2007, r. Bruce A. Evans, USA)

Earl Brooks je úspešný a vážený obchodník žijúci po boku svojej krásnej ženy a dospievajúcej dcéry, ktorá usilovne študuje na univerzite. Lenže zdanie klame. Sympatický obchodník je schizofrenik, ktorému jeho druhé ja stále našepkáva, aby vraždil. Na svojom konte má pán Brooks už slušný počet obetí, ale teraz si dával nejaký čas pauzu. Opäť však nastala jeho veľká chvíľa a čas na jednu malú nočnú vraždičku. Earl je precízny, všetko má dokonale naplánované, svoju obeť si vyhliadne, zistí si všetky detaily a potom vojde do bytu a bez zľutovania ju zastrelí. Jeho najnovším úlovkom sa stal milenecký pár, lenže Brooks prvýkrát vo svojej zabijáckej kariére urobil chybu. Nevšimol si roztiahnuté závesy.

Podrobnosti o podujatí nájdete postupne aj na adrese:
http://www.facebook.com/NOCvKINE
http://oz.publikum.sk/Článok bol zobrazený 5147x
Diskusia k článku (0)


Podobné témy
Ako môžu Hlohovčania ušetriť na online nákupoch
Ako môžu Hlohovčania ušetriť na online nákupoch
Obchody sa zatvárajú, ale nákupná horúčka neutícha. V dnešnej dobe vám však kamenné obchody prakticky vôbec nemusia chýbať.

Jarmok opäť prilákal záplavu návštevníkov
Jarmok opäť prilákal záplavu návštevníkov
Michalský jarmok oslávil svoje okrúhle jubileum. Prinášame vám fotoreportáž 20. ročníka tradičného podujatia.

Plaváreň zrejme dostane nateraz stop
Plaváreň zrejme dostane nateraz stop
Špičkové športovo-relaxačné centrum pravdepodobne zatiaľ nebude. Výstavba sa zrejme presunie na neurčito.

Kino nekončí. O divákov bojuje ďalej.
Kino nekončí. O divákov bojuje ďalej.
Z Úsmevu špičkové digitálne kino nebude, pomôcť má nový projektor. Hlohovčania tvrdia, že by im chýbalo. Zavítajú tam však zriedka.

Sedem rokov ako jeden deň
Sedem rokov ako jeden deň
Dobrovoľní hráči so smrťou.


Diskusia k článku (0 komentárov) »

0 komentárov


    Do diskusie zatiaľ nebol vložený žiadny komentár


Pridať komentár

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.