Kategórie:   
Chcete aj vy reklamu na tomto mieste?
Štvrtok 9. 9. 2010 meniny má Martina zajtra Oleg

Autor: Gábor
8.2.2010  12:11
Bereksek

Ešte to aby sme tu mali Autonómne Šulekovo!!!!! Tých cigošov by som dal karantenizovat,to by sme chceli zase my Hlohovčania

Autor: Dolfy
8.2.2010  22:16
Tak sa odtrhnite!!!

Ja sa Vam cudujem, ze sa neosamostatnite, mate priemzonu, tak co chcete? Dajte nam frastacanom pokoj, my mame dost svojich problemov!!!

Autor: juty
9.2.2010  7:36

mesto neriesi ani svoje problemy, preco by malo riesit problemy susednej dediny?

Autor: Samuraj
9.2.2010  7:36
Šulekovo

Odtrhnutie je nereálne, ale treba zvoliť takého primátora, ktorý na nás nebude kašľať a hlavne vymeniť Staveko. Treba niekoho nového, kto sa nebude točiť okolo smeráckych firiem. Tu je najväčší problém.

Autor: beast
9.2.2010  7:42
re:

bože, ľudia, toto nieje riešenie. dosť čo nás rozdeĺujú politici, ešte sami sa budeme? zo spojenia ťaží jak Šulekovo, tak Hlohovec. Bez tesnej blízkosti z HC by do priemyselného parku neprišiel žiadny investor a bez pozemkov, ktoré sú Šulekova by nebol priemyselný park. Kopec ľudí z mesta sa presťahovalo do Šulekova a kopec Šulekovčanov pracuje v meste. ani v iných častiach HC to nieje o nič lepšie. jedine v blízkosti domov naších najvrchnejších.

Autor: Janko
9.2.2010  18:44
Odtrhnutie???

No primátor a 2xviceprimátor budú určite proti....ich plat sa počíta z počtu obyvateľov....a OliJanko bude kandidovať na Beresegského starostu??? Oli, to potom nebudeš starostom, ale 'soske mange vajdom'...

Autor: jano
10.2.2010  17:30
mesto naše problemy nerieši

Ale veď mame veľkého Smeráka,ktorý len trepal s papuľov pred voľbami a sľuboval.Čo tak Rudko Hrnčar,tebe vyhovuje byť v smere aspoń ty sa tam chodíš nažrať,ale na nás čo sme dali hlasy si sa vysr.....a to vyblekuješ jaké tam máš veľké slovo.

Autor: hlohovčan
10.2.2010  18:28
jano

Ahá, takto to je. Tak vy ste volili SMER a mysleli ste si, že potom Vám bude dobre a v Berekseku nastane raj a večná blaženosť. Dávno som sa tak dobre nezasmial. Buhehehehe. ROFL

Autor: nezávislá
18.2.2010  10:39
je to dávny problém

Viete dobre, že nebol ani Smer a Šulekovo bolo nespokojné a písali sa petície za odtrhnutie od Hlohovca. Minimálne 3 krát čo ja viem. Vždy bez úspechu. Nie ste na to dosť jednotní, aby ste to dotiahli do konca. Sú to len plané výkriky a skutek utek. Ste veľká dedina sú menšie a žijú, ale to chce odvahu a hlavne ľudí, ktorí to budú celé viesť a nie len rečniť. Mali by ste minimálne nižšie poplatky a robili by ste to, čo potrebujete. Hlohovec má svojho dosť nerobí ani tam nič moc tak nečakajte zázraky od nijakého iného primátora. Peňazí málo, roboty veľa a to je tak stále. Nadávali na Brezovského teraz na Dlhopolčeka.Kto bude ďalší? Lepia sa len diery, aby sa niečo robilo. Nijaký veľký výsledok to neprinieslo od priemyselného parku sa nič neudialo. Čo vy na to? Nie je to tak?Dajte hlavy dokopy a uvidíte ako sa dá. Pestún a Rybnikárová to z biedy nevytrhnú. Všetci ste obyvatelia a musíte sa činiť. Ľahko je kritizovať ťažšie je robiť.Veľa úspechov a dobrých nápadov.

Autor: iveta
1.3.2010  20:22
odtrhnut

treba sa oddelit lebo mesto nevklada do sulekova tolko penazi kolko nam patri...sme predsa tiez hlohovec ha ha ha...ale prvorade by chytila za usi ciganov ktory sa k nam pristahovali z Hlohovca a odtiahla spet za Vah.....co ciganov z mesta tu byva.....to by ste sa hlohovcania cudovali......cize...oddelit,vycistit a treba starostu s tvrdou rukou a ktory tu spravi poriadky


Reklama

Príspevky vyjadrujú názory svojich autorov. Príspevky nie sú redigované či moderované. Správca serveru alebo stránky nemôže ovplyvniť ich obsah, vyhradzuje si však právo príspevky odstraňovať. Nesúvisiace, reklamné, vulgárne či urážajúce príspevky budú vymazané. Názory účastníkov diskusie sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.
Meno prispievateľa:
Email (nepovinné):
Titulok:
Príspevok:

Vaša téma

 
Ponuka
Magazín
Magazín - policajné správy
Správy

Odkazy:  Inzercia Nitra  Inzercia Košice  Inzercia Topoľčany  inzercia psov  Autodiely, autosúčiastky  Autobazár  Lekár  Pitbull  Detské oblečenie  Peru  Jorkšírsky teriér  Navigácie  Psychológ Trnava  Pesničky  stv3 

Hlohovec TV Psy Inzercia psov - Teriér
Site popularity and Google PageRank Inzercia Nitra Inzercia Košice Inzercia Topoľčany