Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Vranov nad Topľou zriadi počas víkendu odberné miesto, dôvodom je epidemická situácia v okrese
26.2.2021 (Webnoviny.sk) - Mesto Vranov nad Topľou zriadi počas najbližšieho víkendu vlastné mobilné odberné miesto na antigénové testovanie na ochorenie COVID-19. Umiestnené bude v priestoroch Mestskej športovej haly.

Viac o téme: KoronavírusAko uviedla hovorkyňa mesta Vranov nad Topľou Eva Fedorňáková, dôvodom na opätovné zriadenie odberného miesta je aktuálna epidemická situácia v okrese Vranov nad Topľou a ustanovenia COVID automatu, podľa ktorého sa všetci pracujúci obyvatelia a aspoň jeden rodič detí navštevujúcich materské školy alebo prvý stupeň základných škôl musia otestovať raz za sedem dní antigénovým testom, prípadne PCR testom.

Prevádzkový čas mobilného odberného miesta bude počas soboty 27. a nedele 28. februára od 8:00 do 17:30 s dvoma prestávkami medzi 12:00 až 13:00 a 16:00 až 16:30. Ako pripomenula Fedorňáková, občania môžu aj naďalej využívať na testovanie súkromné odberné miesta zriadené na území mesta. K dispozícii majú sedem takýchto odberných miest, z nich štyri sú v prevádzke celý týždeň vrátane víkendov a ďalšie dve okrem pracovných dní aj v nedeľu.

Viac k témam: antigénové testovanie, COVID-19, Koronavírus, MOM
Zdroj: Webnoviny.sk - Vranov nad Topľou zriadi počas víkendu odberné miesto, dôvodom je epidemická situácia v okrese © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia