Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Žena sa aj s malou dcérou prechádzala po streche výškovej budovy, polícia našťastie včas zasiahla
2.9.2021 (Webnoviny.sk) - Policajti zákrokom na streche opustenej osemposchodovej budovy vo Vrbovom v okrese Piešťany zachránili život 24-ročnej ženy a jej štvorročnej dcéry. Mladá žena sa prechádzala s dcérou nebezpečne blízko pri okraji strechy. Podľa jej matky mala žena viaceré problémy.

Matku s dieťaťom obkľúčiliSpolu s dvojicou policajtov z Vrbového išli do budovy bývalého odevného podniku aj dvaja kriminalisti z Trnavy.

„Ťažko dostupným terénom sa dostali k strešnému otvoru, cez ktorý zbadali mladú ženu. S dieťaťom na rukách sa prechádzala nebezpečne blízko pri okraji strechy. So ženou sa snažili komunikovať, popritom ju policajti obkľúčili a zabezpečili priestor tak, aby si matka ani jej dcéra nemohli ublížiť. Policajti ženu vyzvali, nech im dieťa podá. Vtedy sa dievčatko načiahlo za policajtkou, ktorá si ju zobrala do náručia a odniesla do bezpečia,“ opisuje situáciu polícia na sociálnej sieti.

Agresívna žena skončila v putáchMladá žena bola potom na policajtov agresívna a vulgárne im nadávala. Tí boli nútení ju spacifikovať a nakoniec jej nasadiť aj putá.

Po opustení budovy si matku aj dcéru prevzali do opatery zdravotníci. Ako ďalej informuje polícia, pri nebezpečnom incidente sa nikto nezranil a dievčatko si zdravé odviezla domov jej babka. Zdravotníci ženu za asistencie policajtov z trnavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky previezli do nemocnice.

Viac k témam: agresívna žena, dieťa, pokus o samovraždu, strecha
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena sa aj s malou dcérou prechádzala po streche výškovej budovy, polícia našťastie včas zasiahla © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia