Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Sulík podáva na Fica trestné oznámenie. Za vyjadrenie, že kokaín a SaS je jedna rovnica (video)
26.10.2021 (Webnoviny.sk) - Minister hospodárstva Richard Sulík odmietol obvinenia Roberta Fica smerujúce na jeho maturitné vysvedčenie a ranč v Austrálii. „Ja žijem poctivý, čestný život,” odkázal počas mimoriadnej schôdze v parlamente šéfovi opozičnej strany s tým, že si vie zdokladovať celý svoj život. To si podľa neho bývalý premiér nevie predstaviť.

Zároveň Sulík podáva na Fica trestné oznámenie. Týka sa jeho vyjadrenia o tom, že kokaín a SaS je jedna rovnica. Minister hospodárstva uviedol, že jeho maturitné vysvedčenie je v poriadku a školy vyštudoval poctivo. Dokument plánuje Ficovi priniesť aj s úradným prekladom. „Tu ste šliapli vedľa. Možno vás mal pán Bödör, ktorý ma nechal lustrovať, lepšie informovať. Čo si myslíte, že ja som Danko?,” pýtal sa Sulík v pléne.

Zároveň potvrdil, že spolu s ďalšími dvomi fyzickými osobami vlastní obchodnú spoločnosť, ktorá v roku 2019 kúpila v Austrálii nehnuteľnosť. Na kúpu založil svoje dva bratislavské byty, zobral si úver a ten spláca. „Ja som tie peniaze neukradol,” vyhlásil. Nehnuteľnosť plánuje využívať v zimných mesiacoch počas dôchodku.

Vyjadrenie Richarda Sulíka po jeho vystúpení v parlamenteV prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister hospodárstva SR, Predseda strany Smer-SD, Trestné oznámenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Sulík podáva na Fica trestné oznámenie. Za vyjadrenie, že kokaín a SaS je jedna rovnica (video) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia