Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Svet

Na výletnej lodi vo Viedni uviazlo 178 ľudí, takmer polovica mala pozitívny test na koronavírus
28.10.2021 (Webnoviny.sk) - Na výletnej lodi, ktorá prišla z Nemecka do Viedne, uviazlo v karanténe 178 ľudí. Krízový zdravotnícky štáb rakúskej metropoly karanténu zdôvodnil pozitívnymi testami na koronavírus, ktoré malo 80 ľudí na palube. Informuje o tom verejnoprávny vysielateľ ORF.

Loď podľa krízového tímu priplávala z bavorského mesta Passau a v súčasnosti sa nachádza v plavebnej komore Nussdorf na predmestí Viedne. Krízový štáb hľadá riešenie, ako dostať cestujúcich naspäť domov. Všetky osoby na palube sú v karanténe.

Viac o téme: KoronavírusNákazy koronavírusom podľa hovorkyne štábu potvrdili testy vykonané vo Viedni. K testovaniu všetkých osôb na palube pristúpili vzhľadom na to, že u niektorých cestujúcich sa prejavili symptómy ochorenia. Bližšie údaje zatiaľ nie sú známe.

Viac k témam: Cestovanie, Karanténa, Koronavírus, Loď
Zdroj: Webnoviny.sk - Na výletnej lodi vo Viedni uviazlo 178 ľudí, takmer polovica mala pozitívny test na koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama


Diskusia