Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Cyklista skončil s ťažkými zraneniami v nemocnici, polícia sa snaží objasniť príčinu pádu
24.5.2022 (Webnoviny.sk) - S ťažkými zraneniami skončil v nemocnici v nedeľu podvečer 61-ročný muž z Trnavy, ktorý bol pravdepodobne ako cyklista účastníkom dopravnej nehody. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, nehoda sa stala zrejme v nedeľu popoludní neďaleko priehrady v obci Suchá nad Parnou.

Preverujú príčinu zraneniaCyklista pri páde utrpel viaceré zlomeniny, pneumotorax a zranenia stehna, hospitalizovaný je na jednotke intenzívnej starostlivosti. Políciu o prípade informovali lekári z nemocnice. Kto zranenému cyklistovi pomohol a či sa naozaj stal účastníkom nehody, trnavská polícia preveruje.Dopravní policajti zatiaľ evidujú udalosť ako dopravnú nehodu medzi neznámym vozidlom a cyklistom s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Ak by sa vyšetrovaním potvrdilo, že cyklista bol účastníkom nehody, v takom prípade je podľa Linkešovej každý vodič povinný zotrvať na mieste nehody a podľa možností poskytnúť zranenej osobe pomoc.

Pomôže kamerový záznamPolícia žiada v súvislosti s touto udalosťou o pomoc prípadných svedkov alebo vodičov, ktorí majú kamerový záznam z pádu cyklistu, prípadne poznajú osoby, ktoré pomohli pri záchrane života tohto muža. Všetky informácie, ktoré pomôžu objasniť túto udalosť, možno poskytnúť na telefónnom čísle 158, prípadne cez facebookový profil Polícia – Trnavský kraj alebo osobnou návštevou polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Cyklista, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Cyklista skončil s ťažkými zraneniami v nemocnici, polícia sa snaží objasniť príčinu pádu © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia