Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Na okraji Trnavy horelo pole s neskoseným obilím, časť z neho sa už nepodarilo zachrániť (foto+video)
30.6.2022 (Webnoviny.sk) - Rozsiahly požiar poľa s neskoseným obilím v západnej časti Trnavy hasili vo štvrtok podvečer hasiči z Trnavy a dobrovoľní hasiči z Cífera, Vlčkoviec, Zelenča a ďalších okolitých obcí.

Časť poľa s obilím medzi sídliskom Prednádražie a rekreačnou časťou Kamenný mlyn úplne zhorela, časť za železničnou traťou sa podarilo uchrániť.

Polícia informovala, že evakuácia obyvateľov v blízkom okolí nie je potrebná. Hasiči majú na mieste aj zisťovateľa príčin požiarov.

Zastupujúci krajský riaditeľ Hasičského a záchranného zboru v Trnave Zoltán Takács označil okolo 19:30 požiar na ploche niekoľkých hektárov za lokalizovaný. Hasičské jednotky už len kontrolovali a v prípade potreby dohášali miesta pod kríkmi a ďalšími porastami.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Na okraji Trnavy horelo pole s neskoseným obilím, časť z neho sa už nepodarilo zachrániť (video) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia