Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Heger sa podpísal do kondolenčných kníh, pamiatku obetí tragickej nehody si uctila aj Čaputová (video+foto)
3.10.2022 (Webnoviny.sk) -


  • aktualizované 3. októbra 17:28
Prezidentka Zuzana Čaputová si v pondelok krátko popoludní uctila pamiatku obetí tragickej nehody v Bratislave položením kvetov a zapálením sviečky v blízkosti miesta nešťastia neďaleko zastávky Zochova. Informoval o tom v tlačovej správe hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.

„Je veľmi ťažké uvedomiť si, že piatim rodinám sa ich blízki už nikdy nevrátia domov. Táto zastávka je nesmierne frekventovaná a stáť na nej mohol ktokoľvek. Zároveň je neodpustiteľné, že k tragédii došlo pod vplyvom alkoholu," uviedla Čaputová.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Auto narazilo do zastávky Zochova v Bratislave (fotografie)

V súvislosti s tragickou nehodou v Bratislave, ktorá si vyžiadala obete na životoch a zranených, dostala hlava štátu aj kondolenčný list od českého prezidenta Miloša Zemana. „Dovoľte mi, aby som v mene svojom aj v mene českej verejnosti vyjadril hlbokú sústrasť Vám, ako aj rodinám pozostalých po obetiach tejto tragickej udalosti. V tejto pohnutej chvíli sme myšlienkami s Vami," napísal Zeman.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Premiér Eduard Heger (OĽaNO) sa v pondelok popoludní v priestoroch auly Univerzity Komenského v Bratislave podpísal do kondolenčných kníh na pamiatku obetí tragickej dopravnej nehody.Viac k témam: Český prezident, Dopravná nehoda, Prezident SR, Tragická nehoda na zastávke Zochova v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk - Heger sa podpísal do kondolenčných kníh, pamiatku obetí tragickej nehody si uctila aj Čaputová (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

DiskusiaError: Status=409 Text=