Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Nehodu na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neprežilo niekoľko ľudí (foto)
13.9.2023 (SITA.sk) -


  • aktualizované 13. septembra 12:04
Mimoriadne tragickú dopravnú nehodu na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neprežilo podľa polície niekoľko ľudí.

Vodič dodávky Fiat Ducato s poľským evidenčným číslom zišiel zo zatiaľ nezistených príčin mimo cesty a narazil do stromu. V aute boli tri dospelé osoby a dve deti. Nehoda sa stala v stredu pred 8:00 na 40. kilometri diaľnice.

Záchranári boli bezmocníNa mieste zasahovali dva záchranárske vrtuľníky. „Tri osoby utrpeli po náraze zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom, záchranári tu boli bezmocní. Bratislavská posádka leteckých záchranárov si po pristátí vedľa miesta nehody prevzala do svojej starostlivosti dieťa, ktoré utrpelo vážne poranenia viacerých častí tela. Na mieste mu poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť a po preložení na palubu bolo v kritickom stave letecky prevezené do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave," informovala letecká záchranná služba Air Transport Europe.

Prežilo len bábätkoDruhé dieťa si od pozemných záchranárov prevzala nitrianska posádka leteckých záchranárov. V stabilizovanom stave pri vedomí bolo dieťa prevezené taktiež do Národného ústavu cievnych chorôb v Bratislave.

Trnavská polícia však neskôr informovala, že okrem 35-ročných rodičov a 62-ročnej spolujazdkyne nakoniec zomrelo aj 4-ročné dieťa. Bez zranenia z nehody vyviazlo len päťmesačné bábätko.

Z dôvodu práce leteckých záchranárov a dokumentovania nehody musel byť jeden jazdný pruh uzatvorený, v úseku sa zhusťovala premávka a vodiči museli rátať s miernym zdržaním.

Viac k témam: Diaľnica D1, Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Nehodu na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy neprežilo niekoľko ľudí (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia