Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Národniari chcú šéfa progresívcov v poslednej predvolebnej debate, inak to podľa nich bude neúcta k nerozhodnutým voličom
23.9.2023 (SITA.sk) - Slovenská národná strana (SNS) vyzýva predsedu hnutia Progresívne Sovensko (PS) Michala Šimečku, aby sa zúčastnil poslednej predvolebnej debaty v televízii Markíza.

„Vyhnutie sa okrúhlej debate zo strany PS s lídrami iných relevantných politických strán je pre nás prekvapivé a považujeme ho za vyjadrenie neúcty najmä voči všetkým nateraz nerozhodnutým voličom," uviedla SNS.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023Občania si podľa národniarov zaslúžia poznať Šimečku, aj ideologické nastavenie jeho hnutia.

„Bude ďalšou pohromou pre Slovensko, ak vo voľbách výraznejšie uspeje táto progresívna politická strana, o ktorej skutočných cieľoch sa voliči opäť dozvedia až po voľbách," tvrdí SNS.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk - Národniari chcú šéfa progresívcov v poslednej predvolebnej debate, inak to podľa nich bude neúcta k nerozhodnutým voličom © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia