Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Futbal

V Miláne pred zápasom Ligy majstrov pobodali fanúšika PSG a policajta (foto)
7.11.2023 (SITA.sk) - Pred utorňajším stretnutím skupinovej časti futbalovej Ligy majstrov 2023/2024 medzi mužstvami AC Miláno a Paríž Saint-Germain bol v Miláne pobodaný fanúšik francúzskeho tímu. Talianska polícia oznámila, že muža v pondelok večer napadli maskovaní ľudia a spôsobili mu ťažké zranenia dvoma bodnými ranami do hlavy a nohy.

Denník Corriere dello Sport uviedol, že zranený bol 34-ročný muž, ktorý nie je v ohrození života. Svedkovia polícii povedali, že v milánskej štvrti Navigli na seba natrafilo zhruba päťdesiat fanúšikov AC Miláno a približne 70 podporovateľov PSG.

V rovnakej oblasti lombardskej metropoly bol pred necelými dvoma mesiacmi tiež v súvislosti so zápasom Ligy majstrov pobodaný fanúšik anglického Newcastlu United.

Obeťou napadnutia nožom v Taliansku sa stal pred dvoma týždňami aj fanúšik pražskej Slavie pred stretnutím Európskej ligy na ihrisku AS Rím.

Viac k témam: Futbaloví fanúšikovia, liga majstrov 2023/2024, Pobodanie, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk - V Miláne pred zápasom Ligy majstrov pobodali fanúšika PSG © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia