Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Kultúra

Kapela Cup of Tea vyráža na svoje premiérové turné (foto)
15.2.2024 (SITA.sk) - Slovensko - britská kapela Cup of Tea vyráža na svoje premiérové turné s názvom Spring Rolls Tour, počas ktorého zavíta do šiestich miest na Slovensku a v Čechách. Okrem energetického indiečka a vesmírnych zvukov sa môžete tešiť aj na zaujímavých hostí ako Soňa Kmeť, The AnyOne, Inými Slovami, Illuse, Rapsodéve a ďalší.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Kapela Cup of Tea (fotografie)

„Keďže sa jedná o našu vôbec prvú koncertnú šnúru, tak nenechávame nič na náhodu. Rozhodli sme sa obetovať mnoho síl a prostriedkov, aby produkcia mohla byť 100% a aby sme sa mohli predstaviť pre divákov v čo najlepšom svetle. V neposlednom rade nemôžeme opomenúť sponzorov ako IBG a Novesta, bez ktorých by tour s takouto produkciou nebolo možné zrealizovať," dodáva hovorca kapely Lukáš Piešťanský.

Turné bude prebiehať v počas celého marca, začne sa v Prešove a bude zakončené v domácich Piešťanoch.Kompletný zoznam miest a klubov:2. marec 2024 – Stromoradie, Prešov (Cup of Tea, Inými slovami, Rapsodéve)

7. marec 2024 – Pink Whale, Bratislava (Cup of Tea, The AnyOne, Bpurppp)

8. marec 2024 – Music Lab, Brno (Cup of Tea, Inými Slovami, Soňa Kmeť)

9. marec2024 – Klubovna, Praha (Cup of Tea, Soňa Kmeť)

16. marec 2024 – KKC Hviezda, Trenčín (Cup of Tea, Soňa Kmeť)

23. marec 2024 – ARTA, Piešťany (Cup of Tea, Illuse, Bpurppp)&gt;>> Lístky sú dostupné <<< na goout.skViac k témam: Koncerty kapely Cup of Tea
Zdroj: SITA.sk - Kapela Cup of Tea vyráža na svoje premiérové turné (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia