Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Fico avizuje spoločné rokovanie slovenskej a ukrajinskej vlády v Michalovciach (video+foto)
28.2.2024 (SITA.sk) - Premiér Robert Fico (Smer-SD) avizuje spoločné rokovanie slovenskej a ukrajinskou vlády. Malo by sa konať 11. apríla v Michalovciach. Predseda vlády to uviedol na tlačovej besede po stredajšom výjazdovom rokovaní vlády v Michalovciach, vyjadril sa, že došlo k dohode. Momentálne podľa Fica rokuje Úrad vlády SR i s primátorom mesta Michalovce Miroslavom Dufincom o nájdení vhodných priestorov.

Ja si myslím, že je to správne rozhodnutie, že po stretnutí v Užhorode teraz ideme na stretnutie na Slovensko. Budeme rokovať o civilných projektoch, o humanitárnej pomoci, teda to, čo je podstatou našej politiky vo vzťahu k vojne na Ukrajine,“ priblížil predseda vlády.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Výjazdové rokovanie vlády v Michalovciach (fotografie)Premiér Fico navštívil ukrajinský Užhorod na sklonku januára. Rokoval tam so svojím ukrajinským náprotivkom Denysom Šmyhaľom.V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky, Rokovanie, rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinská vláda
Zdroj: SITA.sk - Fico avizuje spoločné rokovanie slovenskej a ukrajinskej vlády v Michalovciach (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia