Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Z vraždy muža v Petržalke obvinili 45-ročnú ženu, hrozí jej väzenie na 15 až 20 rokov (foto)
24.4.2024 (SITA.sk) - Z vraždy muža, ktorá sa stala 14. apríla podvečer v bratislavskej Petržalke, obvinili 45-ročnú ženu.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, obvinenej Andrei V. hrozí za obzvlášť závažný zločin vraždy väzenie na 15 až 20 rokov. Mŕtveho muža našli pred desiatimi dňami v rozostavanom objekte na Jasovskej ulici.

Obvinená podľa polície spôsobila poškodenému bodno-reznú ranu v ľavej časti hrudníka. Toto zranenie viedlo k jeho smrti.

Po preverení oznámenia o náleze tela muža si vec prevzala bratislavská krajská kriminálka, ktorá v súčinnosti s Kriminalistickým a expertíznym ústavom PZ v Bratislave po niekoľkodňovej dôslednej a intenzívnej práci zabezpečila potrebné množstvo dôkazov, ktoré viedli k zadržaniu menovanej a následnému vzneseniu obvinenia,“ uviedla polícia.

Vyšetrovateľ spracoval podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvinenej.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Krimi, Väzobné stíhanie, Vražda
Zdroj: SITA.sk - Z vraždy muža v Petržalke obvinili 45-ročnú ženu, hrozí jej väzenie na 15 až 20 rokov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia