Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaSprávy

Slovensko

Tragickú nehodu v okrese Galanta neprežili traja mladí ľudia, 20-ročný vodič z nezistených príčin narazil do stromu (foto)
25.5.2024 (SITA.sk) - Mimoriadne tragickú dopravnú nehodu pri obci Veľká Mača v okrese Galanta neprežili v noci traja mladí ľudia. Podľa polície 20-ročný vodič vozidla Hyundai prešiel zo zatiaľ nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu.

V aute sa v čase nárazu nachádzali aj jeho traja rovesníci vo veku 21, 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21 -ročná dievčina, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice. Ostatní, žiaľ, zraneniam spolu s vodičom podľahli,“ informovala o nehode trnavská polícia.

Polícia miesto nehody uzavrela a krátko na to zasahovali pri udalosti všetky záchranné zložky. Vzhľadom na závažnosť prípadu si nehodu prevzal galantský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Polícia v súvislosti s touto tragédiou opäť apeluje na mladých vodičov, ktorí nemajú ešte dostatočné skúsenosti za volantom, aby nepodceňovali situáciu za volantom a zbytočne neriskovali.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Tragickú nehodu v okrese Galanta neprežili traja mladí ľudia, 20-ročný vodič z nezistených príčin narazil do stromu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Reklama

Diskusia