Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lekáreň Hlohovec
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaMagazín

24. august 2015

Mesto prevzalo parkovisko na Nitrianskej ulici

Obyvateľom a návštevníkom priľahlých bytových domov vzniklo v priebehu dvoch mesiacov 24 nových parkovacích miest.

Mesto prevzalo parkovisko na Nitrianskej ulici

V pondelok, 24. augusta 2015 Mesto Hlohovec prevzalo parkovisko na Nitrianskej ulici od zhotoviteľa stavby, firmy INVEX spol. s r.o. Obyvateľom a návštevníkom priľahlých bytových domov vzniklo v priebehu dvoch mesiacov 24 nových parkovacích miest.

Voľné plochy okolo parkoviska zostali ako plochy zelene, ktoré budú doplnené aj o vzrastlú zeleň. Parkovacia plocha je vybavená novým LED osvetlením.  Na stavbu parkoviska bolo preinvestovaných necelých 54 500 eur.

Výstavbou nových parkovacích plôch vychádza Mesto Hlohovec v ústrety požiadavkám obyvateľov v predmetnej lokalite. Stavba bude odovzdaná do užívania verejnosti v najbližších dňoch, po vydaní kolaudačného rozhodnutia Stavebným úradom.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka MsÚ Hlohovec pre komunikáciu a vonkajšie vzťahyČlánok bol zobrazený 14740x
Diskusia k článku (18)


Podobné témy
Parkovisko na Podzámskej ulici je od 1. júla otvorené
Parkovisko na Podzámskej ulici je od 1. júla otvorené
Nové parkovacie plochy na Podzámskej ulici sú po kolaudácii od 1. júla k dispozícii občanom.

Nové parkovacie plochy na Nitrianskej ulici
Nové parkovacie plochy na Nitrianskej ulici
Miesto pre výstavbu nového parkoviska sa nachádza v zelených plochách a na jestvujúcej spevnenej betónovej dopravnej ploche.

Na Podzámskej ulici pribudnú nové parkovacie miesta
Na Podzámskej ulici pribudnú nové parkovacie miesta
V priestore medzi VI. základnou školou a existujúcimi garážami pribudne do dvoch mesiacov 34 nových parkovacích miest.

Parkovné sa neujalo. Námestie zíva prázdnotou
Parkovné sa neujalo. Námestie zíva prázdnotou
Platené parkovanie prinieslo viac problémov ako osohu. Autá zahltili priľahlé ulice, obchodníci prišli o zákazníkov.

Niektorí parkovné vítajú, väčšina nadáva
Niektorí parkovné vítajú, väčšina nadáva
Parkovné na námestí je už realitou. Väčšina Hlohovčanov je presvedčená, že zavedenie systému situáciu iba skomplikuje.


Diskusia k článku (18 komentárov) »

18 komentárov


 1. gravatar

  necelých 54 500 Eur ?, preboha, ved za to sa dá postaviť rodinný dom a nie parkovisko

  Hodnotenie (+14%): Nesúhlasím Súhlasím

 2. gravatar

  A ako nádherne je vyriešené bezbariérové prechádzanie od jedného činžiaku k druhému. To by sa asi navýšil rozpočet keby tam osadili šikmý obrubník. Teraz sa to narýchlo upraví asfaltom. Zúžime cestu a hotovo. To bude nádhera. Treba im to dať opraviť na ich náklady, alebo toho kto to takto prevzal!

  Hodnotenie (+33%): Nesúhlasím Súhlasím

 3. gravatar

  Parkovisko je, avšak nerozumiem prečo už týždeň sa čaká na kolaudačné rozhodnutie, dúfam, že aj nato nie je nejaká súťaž. Lebo je nepochopiteľné keď tam nemáš kde parkovať a parkovisko je už týždeň zabarikádované. Čo sa týka ceny na toľko málo parkovacích miest zjavne predražené.

  Hodnotenie (-50%): Nesúhlasím Súhlasím

 4. gravatar

  Parkovisko krasneeeeeee.. Mozeme sa akurat tak pozerat na to parkovisko lebo parkovat sa nemoze preto ze uz mesiac je parkovisko uzavrete.. Snad na vianoce sa dockame Ako vianocny darcek od mesta..

  Hodnotenie (-42%): Nesúhlasím Súhlasím

 5. gravatar

  asi prebieha sútaž kto to bude slávnostne odovzdavať do úžívania. koncom septembra sa budú otvarať obalky a možno to do noveho roku ovaoria ako vianočný darček pre Hlohovcanov. teda až tam nenapadne veľa snehu, to sa bude zase čakať na vyberko kto odhrnie ten sneh

  Hodnotenie (-20%): Nesúhlasím Súhlasím

  • gravatar

   Vy mudrlanti,mate aspon zakladne znalosti o tom, ako, kedy a ako dlho trva kolaudacne rozhodnutie a jeho pravoplatnost? Si to najskor nastudujte a potom prispievajte vasimi duchaplnostami. A ked sa vam nepaci dlzka lehot,nech sa paci na stavebny urad, kde pracuju ti "najustretovejsi" uradnici na svete (vratane ich sefa) a tam sa mozete dotazovat. Urcite vas vsak odkazu na stavebny zakon, z coho plynie asi to, ze stazovat sa mozete ist do parlamentu k zakonodarcom!!! Asi tak vy vecni nespokojenci bez elementarnych znalosti...

   Príspevok je reakciou na "parkovisko"

   Hodnotenie (+20%): Nesúhlasím Súhlasím

  • gravatar

   máš pravdu, parkovisko zatvorené do dnešného dňa... ale aspoň deti sa tam môžu byciklovať, lebo na ne mesto zabudlo a to ihrisko im nejak NESTAVIA !

   Príspevok je reakciou na "parkovisko"

   Hodnotenie (-100%): Nesúhlasím Súhlasím

 6. gravatar

  Ale hallllllllllo zaslepenci ved sa zobudte 54.000,- eur trocha obrubnikov, betonu makadamu a dlazby???? 30.000,- a este mam polovicu zisk.... Jaj ako sa tu len pred volbami vykrikovalo o kradnuti verejnych zdojov a kradne sa este viac. O prezamestnanosti mestkeho uradu a vytvaraju sa dalsie nove miesta pre obcanov nehlohovcanov. Skladka utesene rastie dalej, na tom bola zo zaciatku postavena cela predvolebna kampan, o vysokom plate primatora. Este nebol ani 6 mesiacov vo funkcii a uz si nechal 2 krat dvihnut plat. Jak sa vykrikovalo o moste a zlych cestach. Realita este horsie. Jednoducho sa vam teraz FRASTACANI smeju do tvare ako krasne sme vas OVECKY HLOHOVECKE pred volbami krasne OKLAMALI HA HA HA HA HA HA.

  Hodnotenie (0%): Nesúhlasím Súhlasím

 7. gravatar

  zaliv na Dukelskej s novou zastavkou je dalsia inv.akcia hotova....rozpravaj hluchemu, pis slepemu ze parkovisko na Nitrianskej je jedina vec

  Hodnotenie (0%): Nesúhlasím Súhlasím

  • gravatar

   Tym sa akoze chvalite, paneboze ved to je pomaly az povazovane za udrzbu cesty. Kolko ciest ste opravili? nic, co ste vlastne spravili???? jedno velke nic ani travniky ste nekosili, ani cesty v najvacsich horucavach nepolievali. Okrem vytvarania novych flekov pre kamaratov a zdvihania platu primatorovi ste urobili jedno velkeeeeee nic. Keby ste dali miestne volby dnes tak vyhorite ako fakle takto ludi klamat pred volbami.

   Príspevok je reakciou na "pre obcana/ov/"

   Hodnotenie (+14%): Nesúhlasím Súhlasím

  • gravatar

   Koľko ľudí tam nastupuje a vystupuje cestujúcich ? Sadni si primátor na školský autobus a spočítaj ráno nastupujúcich v Petre pred mäsiarstvom. Na ních prší a sneží aj slnko páli.Tiež to sprav na nasledujúcej zástavke, ktorá je skoro oproti tej novej s prístreškom.

   Príspevok je reakciou na "pre obcana/ov/"

   Hodnotenie (-20%): Nesúhlasím Súhlasím


Pridať komentár

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.