Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Hlohovec
Pravá stránka HlohovcaMagazín

8. február 2023

Vaše sny o ideálnom bývaní splní Nový Hlohovec

Projekt Nový Hlohovec sa blíži do finále. Väčšina bytov už pozná svojich majiteľov. Ak uvažujete o modernom a bezpečnom bývaní pre vás a vaše deti, ponáhľajte sa.

Vaše sny o ideálnom bývaní splní Nový Hlohovec

Nový Hlohovec: Pribudne detské ihrisko s oddychovou zónou a veľkou lúkou

Sme developer obytného projektu Nový Hlohovec. Pre obyvateľov tejto lokality pripravujeme bezpečne detské ihrisko s atraktívnymi prvkami. Jeho súčasťou bude oddychová zóna s lúkou a zeleňou.

Obchody, ihrisko aj relax na jednom mieste

Rodiny s deťmi, ktoré budú bývať v Novom Hlohovci, nemusia chodiť po mestských ihriskách a hľadať voľné hojdačky či miesto na preliezkach ďaleko. Využívať môžu vlastné, v blízkosti prírody a maximálne bezpečné.

Nový Hlohovec ponúka moderné bývanie v bytovom komplexe s plnou občianskou vybavenosťou. Vzali sme si to najlepšie zo súčasného bývania a preniesli do tohto projektu. Či už sú to kryté parkoviská, suchý prechod z bytu až k autu, či odhlučnenie bytov.

Rýchla dostupnosť do Nitry, Trnavy a Bratislavy

Mesto Hlohovec má veľmi výhodnú pozíciu pre dochádzanie za prácou, či už do Nitry, Topoľčian, Piešťan alebo v opačnom smere do Trnavy, Bratislavy i Serede. Nedávno opravený most ponad Váh výrazne uľahčuje dopravu.

Komfortné bývanie pre rodiny s deťmi

V Novom Hlohovci sú už takmer všetky byty obsadené. K dispozícii zostali posledné troj a štvorizbové byty, ku ktorým patrí aj pivnica a kryté parkovacie miesto. Ideálne riešenie pre rodiny s deťmi.

V celom komplexe sú výťahy, takže aj pri väčších nákupoch či presune s kočíkom sa nemusíte ťahať po  schodoch. Nebýva to pravidlo, ale my sme sa do stavby bez výťahu nechceli pustiť. Komfort je dôležitý a my ho prinášame v plnej miere.

Bezpečné miesto pre deti

Veľkým benefitom je detské ihrisko priamo v areáli Nového Hlohovca. Na ihrisku, priľahlej lúke a oddychovej zóne sa tak deti môžu vyšantiť a vy zase zrelaxovať bez rušenia.

Záleží nám na tom, aby sa v Novom Hlohovci bývalo perfektne. V prvých mesiacoch roka 2023 pracujeme na spevňovaní povrchu a budujeme chodníky. Také, aby sa dalo ľahko, rýchlo a bezpečne prepraviť nielen v celom areáli, ale tiež do blízkych obchodov či do prírody.

Nahliadnite do našich bytov. Dohodnime si stretnutie a my vám predstavíme náš vzorový byt a celý projekt.

Najlepšie telefonicky:  Martin Haring  0903 476 290 alebo cez kontaktný formulár na webovej stránke www.novyhlohovec.sk

Podobné témy
BÝVANIE V NOVOM HLOHOVCI: KOMFORT BEZ KOMPROMISOV
BÝVANIE V NOVOM HLOHOVCI: KOMFORT BEZ KOMPROMISOV
Dokonalý život, v ktorom je všetko na jednom mieste. Starosti minimalizované, očakávania, naopak, vybudené na maximum. A oprávnene. V Novom Hlohovci sme totiž tým najlepším nešetrili.

Bývanie v Novom Hlohovci
Bývanie v Novom Hlohovci
Do kaviarne rovno v papučiach. Na mieste vybavíte lekárov, fitko či si posedíte v reštaurácii

Ako môžu Hlohovčania ušetriť na online nákupoch
Ako môžu Hlohovčania ušetriť na online nákupoch
Obchody sa zatvárajú, ale nákupná horúčka neutícha. V dnešnej dobe vám však kamenné obchody prakticky vôbec nemusia chýbať.

Filmový večer sľubuje divácke lahôdky!
Filmový večer sľubuje divácke lahôdky!
Milovníci strieborného plátna sa majú na čo tešiť. Občianske združenie Publikum.sk ponúkne v spolupráci s Kinom Úsmev v Hlohovci tri vynikajúce snímky.

Jarmok opäť prilákal záplavu návštevníkov
Jarmok opäť prilákal záplavu návštevníkov
Michalský jarmok oslávil svoje okrúhle jubileum. Prinášame vám fotoreportáž 20. ročníka tradičného podujatia.